Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)
Novinky
 Hadice MULTI-20
od 32,20 Kč bez DPH
 Hadice na vodu.
od 18,- Kč bez DPH
Jste návštěvník číslo

Platba a doprava

Úvod Jak nakupovatPlatba a doprava

3. Platba a doprava

 

Platba objednaného zboží je možná buď hotově v prodejně firmy, převodem na účet nebo dobírkou. Platbu kartou nebo platební bránou prozatím neposkytujeme.


Cena dopravy se odvíjí dle váhy a rozměru jednotlivých zásilek. Při balíkové přepravě je cena stanovena na 110,- Kč / 1 balík a za dobírkový balík 145,- Kč / 1 balík. V případě paletové přepravy je cena stanovena na základě ceníku přepravní služby dle rozměru a váhy. Uvedené ceny jsou bez DPH 21%


V případě dopravy do jiného státu v rámci EU se cena dopravy řídí dle platného ceníku přepravní služby pro mezinárodní přepravu. Při objednávce z jiného státu v rámci EU je možná pouze platba převodem a předem.


Pro stálé zákazníky poskytujeme dopravu zdarma od stanovené výše objednávky a v rámci Ostravy a okolí nabízíme dopravu zcela zdarma.

Adresa provozovny

BUKOS - Michal Strauch

Václavovická 1538

739 34 Šenov u Ostravy

IČO : 63351552

Kontakty

e-mail : bukos@email.cz

tel. +420 603 576 694

Copyright 2016 - 2020 © BUKOS - hadice